top of page

NOWA PRACOWNIA

Nowa Pracownia to miejsce, gdzie realizujemy projekty architektury, architektury wnętrz, form użytkowych oraz grafiki. Naszym celem jest tworzenie projektów przystosowanych pod indywidualne potrzeby przyszłych użytkowników. Takie założenie gwarantuje zadowolenie klienta. 

Jesteśmy rodzinną - prowadzoną przez ojca i córkę - pracownią architektoniczną, działającą i realizującą projekty w Koszalinie i okolicach oraz w Poznaniu.

Budowa, rozbudowa, przebudowa czy remont to nie lada wyzwanie. Optymalny i nieszablonowy projekt, dobór materiałów, zaplanowanie budżetu czy znalezienie wykonawców mogą stanowić problem. Skupiamy zespół projektantów wyspecjalizowanych w projektowaniu budynków i aranżacji wnętrz, który wykona dla Państwa projekt wraz z wizualizacją 3D, wyceną, dokumentacją wykonawczą oraz pozwoleniem na budowę. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami wykonawczymi. Zapewniamy pełną opiekę i nadzór nad realizacją inwestycji "pod klucz".

NASZ ZESPÓŁ

005d6-waldek_edited.jpg

WŁAŚCICIEL / ARCHITEKT

WALDEMAR WASZKIEWICZ

Dyplom inżyniera architekta na Wydziale Architektury i Urbanistyki Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Projektował i wykonywał reklamy dla takich marek jak: Praktiker, Organika, Fundacja Pogranicze. Współpracował z Vitra Design Museum przy miniaturyzacji kolekcji muzealnej, wykonywaniu makiet architektonicznych oraz prowadząc serwis wystaw. Projektant wnętrz dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Ojciec.

IMG_20170626_095710a.jpg

WŁAŚCICIELKA / ARCHITEKT

małgorzata waszkiewicz

Absolwentka kierunku Architektura na Wydziale Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Dyplom magisterski ukończony pod kierunkiem dr hab. inż. arch. Stanisława Sipińskiego. W projektowaniu zwraca szczególną uwagę na ekologię i dbałość o środowisko naturalne. Poza projektowaniem wnętrz specjalizuje się w identyfikacji wizualnej oraz malarstwie akwarelowym. Córka.

a7049-Linda_Adrianowska.jpg

PROJEKTANTKA

LINDA ADRIANOWSKA

Absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie na kierunku Architektura i Urbanistyka. 

bf174-Krzysiek_Nogieć.jpg

PROJEKTANT

krzysztof nogieć

Absolwent kierunku Wzornictwo Przemysłowe w Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej.

4b7bb-Karol_Waszkinel.jpg

PROJEKTANT

karol waszkinel

Absolwent kierunku Architektura  Wnętrz w Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej. Specjalizuje się w wizualizacjach 3D. Projektant mebli, współtwórca wielu prac dyplomowych i magisterskich. W wolnym czasie tworzy biżuterię z bursztynu. Pasjonat motocykli.

28720-gosia_kapuscinska.jpg

PROJEKTANTKA

MAŁGORZATA KAPUŚCIŃSKA

Studentka II stopnia na kierunku wzornictwo na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Absolwentka architektury wnętrz na Politechnice Koszalińskiej.

d0be6-kasia_kulczycka.jpg

PROJEKTANTKA

KATARZYNA KULCZYCKA

Absolwentka kierunku Architektura  Wnętrz w Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej. Praktykę zawodową rozpoczęła już w trakcie studiów pracując w biurze projektowym. Obecnie kontynuuje naukę na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, w dalszym ciągu pracuje zawodowo zajmując się projektowaniem wnętrz oraz stoisk wystawienniczych.

bottom of page